Ahşap Taşıyıcı Merdivenler

131

Dubleks evlerde merdiven ayrıntıları, betonarme zeminin oluşturulması veya çelik zeminin oluşturması sonrasında ahşap kaplama ile yapılabileceği gibi direkt olarak ahşap taşıyıcılarla da gerçekleştirilebilir. Daha dekoratif ve estetik bir görünüm elde edebilmek için ahşap taşıyıcı merdivenler gerçekleştirilirken, hem iç hem de dış kısmında ahşap bir iskelet oluşturduktan sonra üzerini yine ahşap basamaklar ile kaplıyoruz. Bu yöntem ile gerçekleştirdiğimiz merdiven montajları, yüksek kaliteli bir ürün ortaya koyarken, aynı zamanda da modern görünümüyle evlere büyük bir şıklık katıyor. İstanbul genelinde birçok farklı dubleks yapı için gerçekleştirdiğimiz bu merdiven tasarımları, özellikle eski mimaride inşa edilmiş yapılarda çok daha güzel bir görünüm ortaya koyuyor.

Firmamız, İstanbul genelinde uzun yıllardan bu yana vermiş olduğu profesyonel hizmetler sayesinde birçok farklı evde en üstün tasarımları sağlayarak, merdiven çalışmaları gerçekleştirmektedir. Yüksek kalite göstergesine sahip belgeleri ile birlikte her ahşap basamağını ve taşıyıcı gövdelerin en yüksek sağlamlığa sahip olması için özenli bir ürün seçimi gerçekleştiriyoruz. Profesyonel şekilde tasarımları gerçekleştiren ustalarımız, projenin yapı içerisinde uygulanması için A’dan Z’ye her noktada ölçüleri en doğru şekilde alarak, tasarımı tamamen sanatsal bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Bu uygulamalarda kullanılan ahşap malzemeler kadar yardımcı malzemelere de yüksek özen gösterirken öncelikli amacımız, yapının mimarisiyle uyum sağlayan ve estetik bir görünüm oluşturan ahşap taşıyıcı merdivenler uygulanmasını sağlanmasıdır.

Ahşap Merdivenler ile Modern Mimari

Her yapı, kendine has özellikleri ile farklı bir görünüm ortaya koyarken, özellikle dubleks yapılar içerisinde merdivenin ahşap taşıyıcı merdivenler şeklinde inşa edilmesi için imkan tanınması, daha estetik bir sonuç çıkarılması için de avantaj oluşturmaktadır. Firmamız, her yıl güncel bir şekilde gelişen ve değişen teknolojilerinin kullanılmasına, yeni ve farklı tasarımların ortaya çıkarılmasına yüksek özen göstermektedir. Bu sayede önce basamak kalınlığında itina ile biçilen ahşaplar, sonrasında montaj noktaları açılarak preslenir ve daha sonrasında elde edilen basamaklar, estetik bir şekilde işlenerek, merdiven tasarımı için kullanılır. Hem çok uygun fiyatlı bir tasarımın ortaya konulması hem de yüksek bir görselliğin elde edilmesi bu merdiven uygulamalarında müşterilerimizin büyük beğenisini kazanmaktadır.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner