AVM Küpeşteleri

3

Bir ortak kullanım alanı olan AVM’lerde insanların en fazla temasta bulunduğu yerlerden biridir AVM küpeşteleri. Özellikle de İstanbul gibi kalabalığın fazla olduğu bu alanlarda bu ürünlere ihtiyaç oldukça fazladır. Zaten küpeşteler merdivenlerde kullanılan, merdiven güvenliğini ve kolay kullanımı da arttıran araçlardır. AVM’lerde genellikle cam üzeri ahşap küpeşteler yapılmaktadır. Paslanmaz yapıda oldukları gibi yağmura, suya, olası darbelere karşı dayanıklıdırlar. Tahta küpeştelerin birden fazla rengi ve alternatif modelleri bulunmaktadır. Üzerine atılan vernik ile de daha da güçlendirilmektedir. Profesyonel küpeşte yapımı için mutlaka bizler gibi kaliteli ve tecrübeli firmalar ile çalışmanız gerekir. Çünkü alışveriş ve yaşam merkezleri yüksek katlı yapılar olduğundan dolayı katlar arasını bölen cam bölgelerde de bu ürünler kullanılır.

AVM küpeşteleri yalnızca merdivenlerde değil aynı zamanda alışveriş ve yaşam merkezlerinin katlarında bulunan, kişiler için büyük önem teşkil eden korkulukların üzerlerinde de kullanılmaktadır. Hem güvenliği arttıran hem de şık bir görünüme sahip olan bu ürünler en güncel modelleri ile sizlere sunulmaktadır. Genellikle ahşap olan bu modellerde, alışveriş ve yaşam merkezi yetkilileri ve mimarlar tarafından renk tonları belirlenmektedir.  Proje olarak alışveriş ve yaşam merkezleri yapılırken, bu konuda bizlerde destek alabilir ve mimari açıdan alışveriş ve yaşam merkezine en çok yakışacak olan küpeşteleri bizlerde bulabilirsiniz.

AVM Merdivenleri için AVM Küpeşte Bakım & İmalat Hizmeti

AVM küpeşteleri yapımına ekiplerimizin başlaması için öncelikle ekiplerimiz araç ve gereçleri ile alışveriş ve yaşam merkezinde küpeşte uygulaması yapılacak alanların ölçülerini alırlar. Ardından hemen üretimine geçilen ürünlerimiz en kısa sürede en güncel modeller ile üretilerek, istediğiniz renk ve vernikle üretilmektedir. Hem yürüyen merdivenlerin korkuluklarına, hem katlar arası korkuluklara hem de merdiven korkuluklarına uygun oranda en uygun fiyatlı küpeşteler hazır edilmektedir. Kolay kuruluma ve montaja sahip olan küpeştelerimizin montajı çok kolay bir şekilde yapılmakta ve sağlamlıklarını çok uzun süre korumaktadırlar. Ürünlerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasındayız. Sizlerde daha fazla bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Alışveriş ve yaşam merkezleri için tasarladığımız modellere göz gezdirebilir, fikir edinebilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner