Beton Üzeri Ahşap Basamaklar & Merdivenler

50

Genellikle yapıların mimari tasarımları gerçekleştirilirken, yapılan inşaat çalışmalarında dubleks yapılar için ve müstakil yapılar için iç merdivenler betonarme ile inşa edilir. Betonarme merdivenler direkt olarak kullanılamayacağı için farklı bir tasarımla kaplanması ve ev içerisinde kullanılabilecek bir hale getirilmesi gerekir. Bu merdivenlerin uygulamaya sunulması için en önemli malzemelerden biri de ahşap malzemelerdir. Merdivenlerin ahşap ile kaplanması işlemi için firmamız, yüksek kaliteli ahşabın farklı renklerini, cilalı veya vernikli olarak kullanıp en kaliteli görüntüyü oluşturmaktadır. Bu sayede beton üzeri ahşap basamaklar uygulanması ile birlikte uzun yıllar estetik şekilde kullanılabilecek merdivenler oluşturmaktadır.

Merdiven tasarımlarının gerçekleştirilmesinde iskeletin ana hatları önemli bir noktayı oluştursa da bu iskelet üzerinde yapılacak kaplama tasarımının ve kullanılacak malzemelerin ekleri ve küpeşte gibi birçok ayrıntının da önemli işlenmesi gerekir. Bu nedenle firmamız, İstanbul genelinde en profesyonel isimler ile çalışarak görsel yapının mimarisine en uygun merdiven tasarımını sağlamaktadır. Çünkü beton üzeri ahşap basamaklar sadece betonun tıraşlanması ve üstüne ahşap kaplanması olarak basit bir şekilde görülmemelidir. Sıfırdan bir merdiven üretilecek gibi iyi bir proje hazırlanarak bu projeye uygun bir şekilde merdiven tasarımı uygulanmalıdır. Aksi takdirde uygulanan merdiven; sağlam, sağlıklı ve estetik bir görünüme sahip olmayacaktır.

Çoğu müşterimiz tarafından modern ve estetik bir tasarım gerçekleştirilmesi için çok yüksek fiyatların ödenmesi gerekli olarak zannedildiği için firmamız, müşterilerimizin birçok örnek işimizi görmesini sağlamaktadır. İstanbul genelinde birçok yapıda gerçekleştirdiğimiz eski ve halen kullanılan beton üzeri ahşap basamaklar veya güncel tasarımlar bu konuda önemli bir örnek aralığı oluşturmaktadır. Müşterilerimiz, bu örnekler arasında kendi bütçelerine uygun ve en uygun fiyatlı tasarımları tercih ettikten sonra uygulama için ahşap seçimlerini, küpeşte seçimini ve renk seçimleri gibi ayrıntıları tamamlayarak firmamızdan hizmet alabilirler. Firmamız, ev içerisinde gerçekleştirdiği keşif çalışmaları sonrasında gereken tüm ölçüleri sağlayarak, ahşapların özel bir şekilde işlenip basamak elde edilmesini ve daha sonra tasarımın uygulanmasını sağlamaktadır. Her basamak palereton tutkal veya köpükle sağlam bir şekilde montajlanarak merdivenler kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner