Cam Üzeri Ahşap Küpeşte

16

Cam üzeri ahşap küpeşte modelleri genellikle AVM’lerde, bahçelerde, balkonlarda, kafelerde, restoranlarda vb. cam korkulukların kullanılabildiği her alanda kullanılabilmektedir. Özellikle şık ve zengin durması istenilen her alanda kullanıma çok müsait olan cam korkulukların, tasarlamış olduğumuz modern küpeşteler ile birleşmesi ortama ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır. Özellikle İstanbul gibi önemli mekânların bulunduğu çoğu alanda bu küpeştelerin kullanımı çok yaygındır. Hayvanat bahçelerinde, müzelerde, önemli sergilerde bu ürünler önemli ölçüde tercih edilmektedir. Sizlere kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunmuş olunan bu ürünlerin kullanım alanı çok geniş olduğundan dolayı genelleme yapmak doğru olmamaktadır.

Cam üzeri ahşap küpeşte modelleri evlerin içerisinde bulunan merdivenlerde de çok tercih edilmektedir. Özellikle villa tarzı geniş ve büyük olan evlerde, evin ortamının daha da ferah olmasını sağlayan cam korkulukların ahşap küpeşteler ile daha da zenginleşmesi sağlanmaktadır. Bahçelerde de çok tercih edilen bu modeller, özellikle geniş ve büyük balkonlarda da kullanılabilir. Önemli bir güvenlik tedbirinin yanında aynı zamanda estetik amaçla da çok fazla tercih edilirler. Otel, ev, villa, yalı, kafe, restoran, yazlık yapılarının balkonlarında kullanıldığı zaman insanların manzara görüşlerinin kapanmasını önlerler. Proje bazında bizden istenilen küpeştelerin ilk olarak o ortama uygunluğu büyük ölçüde önemlidir. Bu nedenle sizlere birden fazla ahşap renginde model sunmaktayız. Ürünlerimizin kalitesini arttırmak için üzerine vernikleme işlemi de uyguluyoruz. Vernikleme yaptığımız malzemeler, ahşaba zarar vermeyen ve son derece kalitesinden emin olduğumuz ürünlerdir.

Cam Üzeri Ahşap Küpeşte: Ahşap Merdivenlerin Vazgeçilmezi

Cam üzeri ahşap küpeşte kullanımın istendiği her alan için en orijinal, en güncel ve alanın mimari özelliğine en çok yakışacak ürünleri üretiyoruz. Ekiplerimiz sipariş aldıklarında ilk olarak yerinde ölçüm almak için bulunduğunuz alana gelerek yalnızca ölçüm alımı yapmaz aynı zamanda sizlerin fikirlerini de alarak, alana en uyumlu olacak küpeştenin de ne olabileceği hakkında bilgiler verirler. Bu nedenle işimizde her zaman sevilen ve sayılan bir firma olduk. Ekiplerimiz sizlere her zaman en ideal çözümler, en masrafsız, en kısa süreli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunmaktadırlar.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner