Çatı Merdivenleri

14

Dubleks ve tripleks evler içerisinde çatı katına çıkılması için son katın küçük ve dar bir kısmında belirli bir bölümde çatı kapağı gibi bir boşluk bırakılır. Eski dönemlerde bu boşluğun alt kısmında oluşturulan ahşap ya da metalik bir döner merdiven ya da köşeli bir demir merdivenle çatı arasına çıkılması sağlanırken, bu merdiven tasarımı alanın çok fazla daralmasını ve kullanımı zor bir merdivenin ortaya çıkmasını sağlamaktaydı. Fakat firmamız, güncel sistemleri kullanarak yapının mimarisine uygun ve çok rahat bir kullanım oluşturan akordiyon merdivenleri tercih etmektedir. Bu sistemin çatı merdivenleri için kullanılması sayesinde hem alandan büyük bir tasarım sağlanırken hem de çok kolay bir işlem gerçekleştirilmektedir.

İstanbul genelinde birçok konut sahibi, firmamız üzerinden merdiven hizmetlerini alırken, ara kat dubleks merdivenler gibi çatı merdivenleri için de toplu bir hizmet almayı tercih etmektedir. Çatılarda uygulanacak metal akordiyon merdivenler, çok sağlam ve paslanmaz bir malzemeye sahip olduğu için ve aynı zamanda çok pratik bir şekilde uygulanabildiği için daha hızlı ve uygun fiyatlı bir kullanım sağlamaktadır. Modern bir görünüme sahip olan bu merdivenler çok uzun yıllar sağlamlığını koruyarak kullanılabilir bir nitelik göstermektedir. Türkiye genelinde birçok yapı içerisinde tercih edilen bu merdivenler, alt kısma doğru uzanan bir ip ya da mekanizma uzantısı sayesinde kolayca açılarak aşağıya çekilip kullanılabilir ve daha sonrasında çok kolay bir şekilde toplanarak tekrar kapatılabilir.

İstanbul Portatif Çatı Katı Merdivenleri Hakkında…

Seyyar bir yapıya sahip olduğu için bazı müşterilerimiz tarafından çok kaliteli bir tasarıma sahip olmayacağı ve kullanım sonrasında uzun bir ömre sahip olmadan sorunlar çıkaracağı düşünülebilmektedir. Fakat bu merdiven tasarımları, çok profesyonel bir şekilde en üstün malzemeler ile gerçekleştirildiğinden ve uygulama tamamen ölçülü bir şekilde sağlandığından dolayı sorunsuz bir kullanım oluşturmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde kullanımı tercih edilen bu merdivenler, standart bir ölçüye sahip olduğu için çatı kapağı ile birlikte rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir. Bu nedenle hiçbir endişe duymadan çok basit bir proje ölçümü yapılması sonrasında bu çatı merdivenleri sisteminin evinize montajının yapılmasını talep edebilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner