Çekmeceli Ahşap Merdivenler

7

Evler, her ne kadar büyük olursa olsun veya dubleks bir yapıya sahip olsa bile her zaman fazla eşyaların depolanması ve saklanması için daha fazla yere ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacın karşılanması için gömme dolaplar, sandıklar, balkonların kapatılması veya kiler odaları kullanılsa da her zaman el altında olan ve daha rahat eşya saklanabilecek yerlere de ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak için kullanılabilecek en pratik sistemlerden birisi de çekmeceli ahşap merdivenler olmaktadır. Bu merdiven yapıları, özellikle dubleks evler içerisinde kullanılan ahşap merdivenlerin orta sahanlık kısmında ve basamakları arasında yer alan boşluklarda çekmece bulundurarak, önemli bir eşya saklama alanını oluşturmaktadır. Bu çekmeceler, kaliteli malzeme kullanılması ile birlikte pratik ve uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir.

Bazı müşterilerimiz tarafından bu çekmecelerin yüksek bir sağlamlığa sahip olmayacağı düşünülse de İstanbul genelinde birçok ev içerisinde bu tasarımın uygulandığı rahatlıkla görülebilir. Hem modern bir mimarinin oluşturulması için estetik bir tasarım sağlanırken hem de merdivenlerde böyle bir tasarımın oluşturulması ev içerisinde depolama avantajı oluşturmaktadır. Mimari tasarımlarda çekmeceli ahşap merdivenler kullanılması ile birlikte firmamız, çok güncel ve özel bir seçenek oluşturmaktadır. Çoğu zaman merdiven altı dolaplarda sürgülü veya raylı dolaplar görülmesi gibi çok dar alanlı merdivenlerde de merdiven arası çekmecelerin uygulanması güncel sistemler sayesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Firma olarak bu tip merdiven tasarımlarında yüksek sağlamlık oluşturan ve yıllarca rahatlıkla kullanılabilecek bir malzeme seçimi sağlıyoruz.

Çekmeceli Ahşap Merdiven Modelleri

Çok uygun fiyatlı bir tasarıma sahip olan çekmeceli ahşap merdivenler aynı zamanda proje aşamasından kullanım aşamasına kadar ustalıkla gerçekleştirilen bir çalışmayı ortaya koymaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan merdiven ustalarımız, evinizde gerçekleştirdikleri keşif sayesinde net ölçüleri elde ettikten sonra çekmece ayrıntılarını, merdiven yapınızın ölçülerine ve tipine göre özel olarak hazırlamaktadır. Bu çekmeceler, isteğinize bağlı bir şekilde açık ve rahat bir kullanıma sahip olabileceği gibi aynı zamanda da gizli çekmece halinde de kullanılabilir. Her iki durumda da profesyonel bir tasarım oluşturularak, estetik bir görünüm ve sağlam kullanım koşulları sunulmaktadır.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner