Dar Alan Merdivenleri (Rıhtsız, Yarı Rıhtlı Merdivenler)

20

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde her geçen gün yeni yapılar inşa edilmekte ve daha çok kişi için yaşam alanı oluşturulmaktadır. Modern mimari eseri bir proje için temel hedef kullanım alanının en iyi şekilde değerlendirilmesi ve herhangi bir kullanım amacına hizmet etmeyen bir boşluk bırakılmamasıdır. Kaliteden taviz vermeden daha uygun fiyatlı konutlar inşa etmenin bir yolu da yaşam alanını daraltmaktır. dar alan merdivenleri (rıhtsız veya yarı rıhtlı merdivenler) de küçük metrajlı yaşam alanlarındaki kör noktaların değerlendirilmesinde kullanılan araçlardan biridir. Sarhoş merdivenler olarak da bilinen yarım basamaklı dar alan merdivenleri (rıhtsız veya yarı rıhtlı merdivenler) kapladıkları alanın az olması yönüyle ilgi görmektedir. Bu modeller katlar arası bağlantı için kullanılabileceği gibi, arsanın özelliğine uygun inşa edilebilmesi için daraltılmış bir bağlantıya sahip olan dubleks yapılarda asma kat bağlantısı için de kullanılabilmektedir.

Dar alan merdivenleri (rıhtsız veya yarı rıhtlı merdivenler) kaliteli ve yaratıcı binalar tasarlamak isteyenler için ideal modellerdir. Firmamız tarafından üretim ve montajı yapılan uygun fiyatlı dar alan merdivenlerinde basamaktan korkuluğa ve küpeşteye kadar her bir parça için değişik malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede hem dar bir alan kat bağlantısı yapılması için değerlendirilmekte hem de güncel dekorasyon anlayışına uygun profesyonel bir çalışma ile dekoratif ve estetik bir yapı elde edilmektedir. Burada müşterilerimizin yaklaşımlarına bağlı olarak tamamıyla ahşap malzeme tercih edilebileceği gibi, ahşap malzemenin metal korkuluk ve küpeşte ile desteklendiği daha modern merdivenler üretmek de olanaklar dâhilinde yer almaktadır. Kullanım alanının özelliği ve ölçüsüne göre düz ya da keskin dönüşlü bir merdiven modeli de kullanılabilmektedir.

Dar alan merdivenlerinde merdiven ana malzemesi ile malzemeler arası bağlantı sağlayan malzeme ve parçaların kaliteli oluşu merdiven kalitesinin ve uzun ömürlü oluşunun sağlanmasında büyük ölçüde etkilidir. Ayrıca malzeme kalitesine işçilik kalitesinin eşlik etmesi ve tüm bunlar için uygun bir fiyat talep edilmesi de müşterilerimizin ekonomik şartlarda yaptıracakları ve güvenli bir şekilde uzun süre kullanabilecekleri bir merdiven elde etmesini sağlamaktadır.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner