Demir Üzeri Küpeşteler

10

İç mimari veya dış mimaride çokça tercih edilen demir korkulukların ve döküm korkulukların üzerleri için tasarlanan küpeştelere demir üzeri küpeşteler denmektedir. Demir üzeri küpeştelerin amacı, zaten kendiliğinden bir havaya ve tasarıma sahip olan demirlerin görsel şölenlerini de daha da fazla arttırmak ve güvenliği tam olarak sağlamaktır. Profesyonel kadromuz sayesinde sizler için önemli olan her alanın estetik güzelliğini arttırıyor ve hayallerinizde yer alan proje tasarımlarını gerçeğe dönüştürüyoruz. Yaygın olarak kullanılmakta olunan bu demir korkuluklar genellikle apartman ve bina içlerinde, bahçelerde, kurum ve kuruluşlarda, iş yerlerinde kullanılmaktadır. Estetik kaygıya da önem veren kişiler, küpeşteleri sade demir döküm yapmak yerine en modern küpeşte modellerini tercih ederler.

Bizlerde en güncel demir üzeri küpeşteler ile istediğiniz alanları güzelleştirir ve sizlere bunun için birden fazla seçenek sunarız. Demir korkulukların kullanım alanı geniş olduğu kadar, modelleri ve tasarımları da çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle her demir korkuluğa aynı küpeşteyi tasarlamak hem imkânsız hem de uygun olmayacaktır. Bunun yerine ekiplerimiz mimari açıdan mekâna en uygum olan küpeşteler tasarlamak adına çalışacak ve sizlerle de fikir alışverişi yaparak en uygun, en zahmetsiz, en kısa sürede hazırlanabilecek uygun fiyatlı modelleri ortaya çıkartacaklardır.

Demir Üzeri Küpeşte Modelleri Nelerdir?

İstanbul gibi büyük bir şehirde estetik kaygı her zaman kafeler, restoranlar, işletmeler için ön planda bulunmuştur. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem dâhilinde demir üzeri küpeşteler konusunda her türlü kolaylığı sunmaktayız. İnsanlar ilk olarak mekânların tasarımlarına bakıp değerlendirme yaptıklarından dolayı bu işte işini bilen ehli kişiler ile çalışmak büyük önem taşır. Metal korkulukların amacı yan ve üst kısımlardan basamakları bağlamaktır. Ahşap küpeşteye bağlanırken bu metal korkuluklar üzerine lama da bağlanabilmektedir. Ahşap küpeştelerimizin altlarına lamaya en uygun olan kanallar açılır ve bu model küpeştelerin tutkal veya vida ile kolay, kaliteli olacak bir şekilde montajı yapılır. Daha fazla bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu modellerimizi incelemek için galerimizi ziyaret edebilir ve aklınızda bulunan tasarım hakkında ipuçları yakalayabilir planınızı yapabilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner