Doğal Papel Kaplamalı Merdivenler

21

İstanbul için ahşap görünümlü ancak daha uygun fiyatlı modern ve kaliteli bir merdiven arayanlar için doğal papel kaplamalı merdivenler avantajlı bir alternatiftir. Mdf üzerine doğal papel kaplama yapılarak elde edilen bu modeller yüzde 100 masif görünüme sahip olması yönüyle dikkat çekmektedir. Doğal papel kaplamalı merdivenler için kullanılan kaplama 1,5 mm ile 4 mm arasında olmak üzere müşterinin isteğine bağlı olarak uygulanmaktadır ve uygulamada sıcak pres kullanılmaktadır. Merdivenin görünür yüzeyleri için de doğal ahşap görünüme katkı sağlamak açısından doğal papel çıtaları kullanılmaktadır. Doğal papel kaplamalı merdivenler için imalatın montaj öncesi son aşaması cilalama işleminin yapılmasıdır. Hizmette kalitenin yanı sıra profesyonel anlayışı benimsemiş olan firmamıza mimari yapılarınızla uyumlu güncel merdiven proje çizimleri için başvurabilirsiniz. Bu sayede hem kullanışlı ve dayanıklı hem de estetik ürünler elde edebilirsiniz.

Merdivenlerde doğal papel kaplamanın tercih edilmesinin bir nedeni ahşap görünümü uygun bir fiyata sağlamanın getirdiği ekonomik avantajdır. Daha az harcama yaparak merdivenlerinizde ahşap sıcaklığı elde edebilmeniz doğal papel kaplama sayesinde mümkün olabilmektedir. Ayrıca bu merdivenler yapının yüzünü modernleştirmek bakımından da etkilidir. Bu malzemenin tercih edilmesinin bir başka yönü ise ahşapta olduğu gibi farklı renk seçeneklerinin bulunmasıdır. Dilerseniz zemin kaplamanızla uyumlu ya da bir iki ton daha koyu renkte merdivene sahip olabilirsiniz.

Doğal Paper Zemin Kaplamalı Merdivenler

Bir merdiven uygulaması için kullanılan malzeme ağaç da olsa, doğal papel kaplama da olsa en önemli nokta kalitedir. Bu husus hem malzemeler için hem de üretim ve montaj için geçerlidir. Firmamız, müşterilerimize uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmak adına malzeme temininde titizlikle hareket etmeyi yeterli görmeyerek gerek imalat gerekse montaj aşamasındaki işçilik için de ustalık becerisi ve titiz çalışmayı önemsemektedir. Ölçülerin alınması ve modelin belirlenmesi aşamasında başlayan özenli çalışma, merdivenin kullanıcısının hizmetine sunulmasına kadar devam etmektedir. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini odak alan bir çalışma yürütmemiz mümkün olabilmektedir. Bu durum da merdiven tercihinde firmamızın öne çıkmasını açıklayan hususlardan biri olması yönüyle önemlidir.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner