Duvardan Taşıyıcılı Merdivenler-Konsol Merdivenler

65

Güncel mimari tasarım kuralları her geçen gün değişmekte ve bu değişiklikler doğrultusunda proje tasarımlarında kullanılan unsurlar farklılık göstermektedir. Bu farklılığın sebebi ise herkesin tasarımlarında modayı yakalamak istemesi ve bu sayede ortaya daha şık ve kaliteli tasarımlar koyabilmesi için çalışmasıdır. Modern tasarım unsurları hem yapılan tasarımın güzel ve şık görünmesi için bir çaba sarf ederken aynı zamanda tasarımın daha küçük bir hacme sahip olarak daha az yer kaplamasını sağlayabilmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda yapı ürünlerinde birçok farklı tasarım gerçekleştirilmiştir. Özellikle dublex evlerin, ev içerisinden katlar arası bağlantı gerçekleştirecek olan merdivenleri için de bu tasarım koşulları aynen aranmakta ve uygulanmaktadır. Böylelikle ortaya duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler ürünleri çıkabilmiştir.

Firmamız tarafından üretilen bu ürünlerimiz hem müşterilerimizin dublex evlerinde katlar arası geçişi sağlamakta hem de kapladıkları oldukça küçük hacim sayesinde evin içerisinde alan eksikliği oluşturmamaktadır. Bu ürünlerimiz tamamen profesyonel ustalar tarafından imal edilmekte olup, tüm imalat aşamalarında en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Böylelikle ürünlerimiz piyasadaki diğer örneklerine göre daha uzun ömürlü olmakta ve bu sayede müşterilerimiz tarafından her şart altında oldukça uzun zaman boyunca başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir. Duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler isminden de anlaşılabileceği gibi duvara monte edilmiş olup herhangi bir merdiven havuzuna ihtiyaç duymadan ayakta kalabilmeyi başaran merdivenlerdir. Bu ürünlerimizin yer kaplamada sağladığı asıl büyük avantaj bu özelliğinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca firmamız duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler kategorisinde görebileceğiniz gibi birbirinden farklı renkler kullanılarak gerçekleştirilen tasarımlarımız sayesinde bu ürünlerimiz son zamanlar içerisinde en çok tercih edilen ürünlerimizin başında gelmektedir.

Duvardan Duvara Montajlı Konsol Merdivenler

İstanbul içerisine dağıtım hizmeti sunan firmamız müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hem klasik tasarımlar gerçekleştirmekte hem de modern tasarımlar gerçekleştirmektedir. Kimi zaman ise bu iki tasarım değerlerini birleştirerek ortaya daha şık bir tasarım koyabilmektedir. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre bu tasarım aşamaları değişebilmektedir. Müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz ürünler uygun fiyatlı satış imkanları ile kolaylıkla müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner