Geçmeli Süpürgelikler

11

Ofisler, konutlar ve binalar da duvar ile taban döşemesinin arasına yerleştirilen malzemelere geçmeli süpürgelik ismi verilir. Süpürgelik sayesinde eşya yerleştirme ya da temizlik gibi durumlar da duvarın çizilmesi önlenir. Geçmeli süpürgelikler PVC, laminant ve lamine gibi çeşitlere ayrılır.

Geçmeli süpürgelik evler de modern ve şık bir hava oluşturur. Evin de en küçük ve en önemli ayrıntıları arasında yer alır. Ofis, bina ya da ev yani tür ne olursa olsun vazgeçilmez bir dekorasyon malzemesidir. Zemin kaplaması yapıldığında uygulanacak alanın özelliklerine bağlı olarak bir yol izlenir. Malzemeler ve uygulama biçimi de buna göre belirlenir. Süpürgelik modelleri konusunda zengin malzeme çeşitliliğine ulaşabilirsiniz. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte yapılar için en uygun olanlar üretilmektedir. Kaliteli bir süpürgelik tercih ederek evinizde modern bir hava yaratabilirsiniz.

 

Süpürgelik duvara gelme ihtimali olan eşya, ayak ya da diğer darbelerin zararını önler. Boya ve sıvayı korur. Ayrıca duvar diplerinde alçı, sıva, döşeme ve badana kusurlarını da kapatır. Böylece mekan kusursuz bir görünüm kazanır.

Modern Görünümün Mimarı: Geçirmeli & Geçmeli Süpürgelik

Günümüzde insanların kullanımına açık alanların sayısı oldukça fazladır. Bu alanların daha dekoratif görünmesi ve konforlu olarak kullanılması süpürgeliklerle mümkündür. Görünümü her ne kadar basit olarak algılansa da oldukça önemli bir ayrıntıdır. Vazgeçilmez bir dekorasyon malzemesi olan süpürgelik mimari açıdan güzellik katar. Geçmeli süpürgelikler ebatlarına ve kalınlıklarına göre şu şekildedir;

  • Alüminyum
  • Lamina
  • Laminant

Bu malzemelerle mekana şık ve zariflik kazandırılır. Uygulandığı projeler de görüldüğü üzere zemin ve duvarın birleştiği noktalara uygulanır. Buralarda yapı kusurlarını örter. Gelecek olan darbelere ve çarpmalara karşı koruma sağlar. Duvarla bir bütünlük kurar. Böylece evin görünümüne güzellik katar. Süpürgelikler konusunda sayısız renk alternatiflerine ulaşabilirsiniz.

Süpürgelik fiyatları kalitesine ve mevcut özeliklerine göre değişiklikler gösterir. Uygun fiyatlı süpürgelik modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sadece bütçenizi olumlu yönde etkilemez. Sunduğu profesyonel hizmet sayesinde yapıların şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Duvarları korur. Eğer yapılarınız için süpürgelik düşünüyorsanız kaliteli avantajlarımızdan faydalanmak sizin ellerinizdedir. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner