Helezon Merdivenler-Döner Merdivenler

19

Merdiven üretiminde temel esasların başında üretilen merdivenin ev içerisinde bulunan katlar arasında geçişi sağlaması ilkesi gelmektedir. Ancak merdivenin bu katlar arası geçiş işlevini yerine getirirken de mümkün oldukça az yer kaplaması tercih edilmektedir. Hali hazırda iç hacmi küçük sayılabilecek evlerin bir de merdiven ile birlikte hacimleri iyice küçülebilmekte ve böylelikle ev içerisinde yeterli alan kalmamaktadır. Bu sebep ile merdivenlerin proje tasarımları gerçekleştirilirken mümkün olduğunca az yer kaplayan tasarımlar gerçekleştirmek mimari anlamda oldukça önemlidir.

Yer kaplama anlamında sahip olduğu küçük hacim ile en avantajlı ürünlerimizin başında helezon merdiven – döner merdivenler gelmektedir. Bu kategoride bulunan ürünlerimiz diğer ürünler arasında en az yer kaplayan ürünlerimizin başında gelmektedir. Ayrıca güncel merdiven tasarımlarımızın küçük hacimli oluşları sayesinde az yer kaplayabilme avantajının yanı sıra kaliteli malzemeler kullanılması sayesinde uzun ömürlü olması gibi bir avantajı daha mevcuttur. Tüm tasarım ve üretim işlemlerimiz esnasında profesyonel ekipmanlar ve en kaliteli malzemeleri tercih etmekteyiz. Bu sayede ortaya çıkan ürünlerimiz uzun ömürlü olmak ile birlikte daha şık bir görünüm ile birlikte daha rahat bir kullanımı da müşterilerimize sunmaktadır. Siz de İstanbul içerisinde ikamet ediyor ve dublex bir eve sahip iseniz, internet sitemizi ziyaret ederek, modern tasarımlarımız arasından en çok hoşunuza giden tasarımı tercih edebilir, siparişini vererek firmamızın size ulaştırması için talepte bulunabilirsiniz.

Helezon & Holezon Döner Merdiven Modelleri ve Fiyatları

Firmamız tüm avantajlarının yanı sıra sektörde müşteri odaklı hizmet sunan nadir firmaların da başında gelmektedir. Müşteri odaklı çalışmamız neticesinde ise müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kolay şekilde okuyabilmekte ve bu anlamda ürünlerimizi şekillendirebilmekteyiz. Helezon merdiven – döner merdivenler ürünlerimiz de yine müşterilerimiz düşünülerek tasarım ve üretim aşamaları gerçekleştirilen ürünlerimizin başında gelmektedir. Helezon merdiven – döner merdivenler genel anlamda iki dairemsi şeklin bir araya gelmesi ile oluşmuş merdivenlerdir. Daireye benzeyen yapısı sayesinde bu ürünlerimiz oldukça şık bir görüntünün de ortaya çıkmasını sağlayabilmektedir. Ayrıca yine müşteri odaklı olarak gerçekleştirmekte olduğumuz fırsatların başında gelen uygun fiyatlı ürün satışımız sayesinde de her bütçeden müşterinin ihtiyaç duyduğu merdiven tasarımına ulaşmasını kolaylaştırmaktayız.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner