İki Duvar Arası Ahşap Merdivenler

11

İki duvar arası merdivenler isminden de kolaylıkla anlaşılabileceği gibi tasarım aşamasında iki duvarın arasında kalacak şekilde montaj işlemi gerçekleştirilecek ürünlerdir. Bu sayede basamaklar tamamen iki duvarın arasına yerleştirilmekte herhangi bir pervaz ya da küpeşte tasarımına ihtiyaç duyulmamaktadır. Basamakların yuvaları duvarın sağ ve sol olmak üzere her iki tarafına da monte edilmekte ve basamaklar bu yuvaların içerisine geçirilmektedir. Böylelikle merdiven proje tasarımı başarılı bir şekilde ev içerisine uygulanmış olabilmektedir.

Bu ürünümüz daha çok dublex evlerde bulunan ve kat geçişi için ayrılmış alanın dar olduğu durumlarda tercih edilmektedir. Merdiven tasarımı neticesinde sağ ve sol taraflarda duvar bulunduğu için kullanılabilecek herhangi bir alandan söz etmek mümkün olmamaktadır. Ancak bu tasarım güncel mimari tasarımları arasında en sağlam tasarımlarımızın arasında yer almaktadır. Merdiven basamaklarının her iki tarafında bulunan duvar aracılığı ile merdivenler sıkıştırılmakta ve bu sayede basamakların hiçbir zarar görmeden sağlam bir şekilde uzun yıllar boyunca durabilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından gerçekleştirilen iki duvar arası merdivenler tasarımında en kaliteli ahşap malzemeler imalat işlemlerinde kullanılmaktadır. İmalat işlemlerinde kullanılan malzemelerimizin kaliteli olması sayesinde de merdivenin gün içerisinde sık bir şekilde kullanılması durumunda dahi herhangi bir eskime, yıpranma ya da çökme gerçekleşmemekte, uzun yıllar sonra dahi sanki merdiven henüz yeni yaptırılmış gibi kullanılabilmektedir.

İstanbul İki Duvar Arası Merdiven İmalatı

İstanbul içerisinde hizmet sunmakta olan firmamız müşterilerine modern tasarım unsurlarının klasik tasarım ile harmanlandığı ve ortaya en şık tasarımın çıkarıldığı ürünler sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz hem günümüz imgelerini tasarımlarda görebilmekte hem de klasik şıklığın tadına varabilmektedir. Siz de internet sitemizi ziyaret ederek profesyonel anlamda sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilir ve bu ürünler ile ilgili müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bu sayede beğenmiş olduğunuz ürünü satın almaya bir adım daha yaklaşabilir, uygun fiyatlı ürünlerimizden satın alarak siz de firmamız tarafından sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz. Yalnızca internet sitemizi ziyaret ederek hiç vakit ve efor kaybetmeden aradığınız tasarımı evinize getirelim.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner