Krom Tornalı Küpeşte

18

Küpeşte, bir merdivenin en önemli kısmıdır. Merdiven denince akla genellikle açık alanlar, dubleks yapılar veya apartmanlar geldiği için bu merdivenlerde tutunacak ve güvenli bir kullanım sağlayacak en önemli parça küpeştedir. Küpeştenin sağlam bir şekilde kullanılması ve iyi bir montaj yapılması için tornalı sistem tercih edilmektedir. Firmamız tarafından uygulanan tornalı küpeşteler çok farklı şekillere sahip olurken bu sistemler arasında krom tornalı küpeşte ürünleri, ayrı bir sağlamlığa ve aynı zamanda estetik görüntüye sahiptir. Merdivenlerde ahşap küpeşte kullanılması veya ferforje kullanılmasıyla da aynı sistem oluşturabileceği gibi bu krom küpeştelerin merdiven tabanına birleştirilmesi için krom torna kullanılması daha avantajlı olmaktadır. Trabzanın güvenli hale gelmesi için tercih edilen krom torna, aynı zamanda paslanmaz bir ürün olduğu için yüksek kaliteli sınıfta bulunmaktadır.

Modern merdiven uygulamalarında, mimari yapının oluşturulması sonrasında malzeme seçimleri gerçekleştirilir. Firmamız üzerinden merdiven hizmetleri alan birçok müşterimiz güncel malzemeler arasında bulunan krom tornalı küpeşte ürünlerini tercih ederek istedikleri sağlamlığı ve estetik görüntüyü elde edebilmektedir. Renk uygulamasının geniş bir aralık sunduğu krom malzeme, ahşap ile yüksek bir uyum oluştururken, aynı zamanda da çok profesyonel bir uygulama sağlamaktadır. Bu sayede merdiven, tamamen yapıya has bir özelliğe kavuşturulabilir. Merdivenler, yapının kullanımında ilk gün inşa edilen ve çok uzun yıllarca kullanılacak bir alan olduğu için tüm malzemeler gibi küpeşte malzemesine de özen gösterilmelidir.

Krom Tornalı Küpeşte Modelleri

Küpeştenin doğru malzemeler ile seçilmesi sayesinde proje en üstün sonuca ulaştırılarak, merdivende en güvenli kullanım sağlanabilir. Özellikle üst kata çıkıldığında merdivenin sahanlık alanı geniş ve yüksek bir kısmı oluşturuyorsa, bu alanda korkuluk doğru bir şekilde uygulanmalıdır. Sağlam bir korkuluk oluşturulması için de krom tornalı küpeşte kullanımı İstanbul ilinde birçok yapıda tercih edilmektedir. Birçok müşterimiz, özellikle çocuklu evlerde merdiven yapısının daha sağlam bir hale gelmesi ve risklerin önlenmesi için bu ürünleri tercih etmektedir. Ayrıca bu ürünler, çok uygun fiyatlı bir seçenek sunduğu için daha büyük ölçeklerde inşa edilen merdivenlerde de maliyet ve kalite avantajı oluşturmaktadır.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner