Küpeşte İmalatı (Küpeşte Modelleri, Başlangıç Aksesuarları)

9

Merdiven sistemlerinde güvenliği sağlamanın temel unsuru olan küpeşte imalatı için ahşap ya da alüminyum gibi farklı malzemeler tercih edilebiliyor. Bu malzemelerden hangisinin kullanılacağı konusunda müşterilerimizin dekorasyon tercihleri büyük ölçüde belirleyici oluyor. Bununla birlikte kaliteli bir merdiven sistemi oluşturmak adına malzeme özelliklerini bilmekte ve buna uygun olarak karar vermekte yarar var.

Küpeşte imalatı için ahşap malzeme tercih ediliyorsa, bu modern mimari için de klasik mimari için de uygun olabilecek merdiven tasarımları yapılabileceği anlamına geliyor. Burada ahşap küpeştenin tasarımının yanı sıra merdiven ve korkuluk için kullanılan malzeme ve tasarım, tarzın belirleyicisi oluyor. Ahşabın küpeşte için kullanımında tasarım açısından esneklik sağlaması ve renklendirilebilir olması en büyük avantajlar olarak görülürken, mekâna sıcaklık katan etkisini de göz ardı etmemek gerekiyor.

İstanbul küpeşte imalatı için tercih edilen malzemelerden biri de alüminyum. Bu malzemenin korozyona karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi ve dayanıklı olması, özellikle proje teras ve balkon gibi dış mekânlar için hazırlandığında avantaj sağlıyor. Bununla birlikte paslanmaz malzemeler hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabiliyor. Bu malzeme ile standart imalatların yanı sıra özel ölçüler kullanılarak kişiye özel tasarım yapılabiliyor ve renkler de yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda belirlenebiliyor.

 En Uygun Küpeşte İmalatı için Yapılması Gerekenler

Uygun fiyatlı bir küpeşte yaptırmak için kullanım alanının özelliğine uygun bir karar vermekte yarar var. Zira küpeşte başta olmak üzere korkuluk ya da bir bütün olarak merdiven sistemleri için maliyetler yalnızca ilk yapım maliyetinden ibaret değil. Kullanım sırasında bakım gerektirip gerektirmemesi ve dayanıklı bir malzeme olup olmaması da ilave maliyetlerin karşımıza çıkmasına neden olabiliyor. Bundan dolayı küpeştenin kapalı ya da açık alanda olmasına bağlı olarak malzeme tercihini değerlendirmek gerekiyor. Sektörde hizmet vermiş olduğu süre ve gerçekleştirmiş olduğu profesyonel işlere bağlı olarak deneyim kazanmış olan firmamızdan güncel fiyatlar ve malzeme özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygulama yapılmadan önce ekiplerimiz tarafından alanda yapılacak fizibilite ve ölçü alma çalışması ile üretim ve montaj sırasında isteklerinize en uygun tasarımın ortaya çıkarılabilmesi için gerekli özenin gösterileceğinden

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner