Lake Tornalı Küpeşte

10

İstanbul için modern ya da klasik merdiven çeşitlerinde kaliteli ve profesyonel tasarım ve işçilik arayanlar için firmamız akla gelen ilk adres oluyor. Merdiven sistemlerinin bir bütün şeklinde büyük bir titizlikle ele alındığı firmamızda sonuçlandırmamız için tarafımıza emanet edilen proje, mimari yapılara işlevselliğin yanı sıra estetik katmak üzere hazırlanıyor. Firmamız tarafından uygulanan standart modeller olduğu gibi, her müşterinin kullanım alanına uygun ve beklentilerini karşılayacak yeni modeller de tasarlanabiliyor. Uygun fiyatlı güncel modellerimiz için web sitemizi takip edebilir ve firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Yeni nesil binaların bir kısmında da geleneksel mimariyi çağrıştıran klasik uygulamalara yer verilebiliyor. Bunun en güzel örneklerinden birini de klasik merdivenler oluşturuyor. Klasik merdiven modelleri denilince akla ilk gelen uygulamalar arasında da lake tornalı küpeşte çeşitleri yer alıyor. Torna tezgâhında şekil verilen ve klasik yapıya uyum sağlayan küpeşte çeşitleri arasında lake tornalı küpeşte modelleri, isteğe bağlı olarak renklendirilebilmesi ile öne çıkıyor. Bu sayede ahşabın sanatsal görünümü aynı zamanda kullanım alanına uygun bir renkle bütünleşerek daha estetik bir yapıya kavuşabiliyor.

Lake tornalı Küpeşte Modelleri ile Mimari Baştan Yazılıyor.

Lake tornalı küpeşte modelleri işçilik sanatının en fazla öne çıktığı merdiven parçaları arasında yer alıyor. Bu durum hem torna tezgâhında yapılan işlemler hem de boyama işlemleri sırasında titiz davranılmaması halinde uygulamanın istenmeyen sonuçlara neden olabilmesi dolayısıyla büyük bir önem taşıyor. Firmamız sektördeki deneyim ve uzmanlığını lake uygulamalarında da tornalı küpeşte modellerinde de göstermeye devam ediyor. Bu modellerde tornada çalışılırken küpeşte yüzeyindeki oymaların ölçüsüne ve uyumuna dikkat etmek malzemeyi şekillendirmenin en önemli aşamasını oluşturuyor. Torna işlemlerinin malzemede istenen pürüzsüzlük sağlanıncaya dek sürdürülmesi gerekiyor. Lake işlemi ise oldukça hassas bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ek yerlerine dikkat edilmesi bu uygulamanın incelikleri arasında yer alan hususlardan biri. Kaliteli ve titiz bir çalışma yürütüldüğü takdirde lake tornalı küpeşteler özellikle klasik merdivenler için oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Modernliğin ön planda olduğu yapılarda da farklı tasarımlarla ve renklerle bu modellerden yararlanılması mümkün olabiliyor.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner