Laminant Parke Merdivenler

15

Merdivenlerin yaşam alanlarının çok katlı olması durumunda evlerin içinde bulunması sebebiyle tıpkı evin zemini gibi hazırlanması da söz konusu oluyor. Özellikle müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda evlerinin zemini ile aralarında fark bulundurmayan merdiven bölümlerini oluşturmak üzere laminant parke merdivenler kullanabiliyoruz. Zemin döşemeleri üzerinde kolay şekilde çizilmemesi, üzerindeki lekelenmelerin kolaylıkla temizlenebilmesi ve çok rahat bir kullanım sağlaması yönleriyle tercih edilen laminant malzemeleri merdiven basamaklarında da kullanabiliyoruz. İstanbul merkezli olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde tamamen kaliteli laminant malzemelerini kullanarak laminant malzemenin kullanımı ile açığa çıkacak tüm avantajların yaşam alanlarında ortaya çıkmasına da olanak sağlıyoruz.

Sadece kullanım kolaylığı itibarıyla değil aynı zamanda dekorları ve desenlerinden dolayı da son derece şık bir görünüme sahip olan laminant parke merdivenler evin iç mekanları ile uyumlu bir şekilde tasarlanarak ortaya konabiliyor. Laminant malzemesinin kendi dokusunun verdiği hissin ahşap renklerinden uyumlu renklerin tercih edilmesi ile birlikte yaşam alanları içerisinde son derece şık yapıya sahip alanların ortaya çıkması da sağlanabiliyor. Son derece profesyonel bir şekilde hareket ederek siz müşterilerimizden gelen taleplerin tamamını değerlendirip sizlere hizmet veriyoruz. Bu sayede modern tarzları yansıtan merdiven modellerinden klasik tarzları ortaya çıkaran modellere kadar her türlü mimari gerekliliğe sahip olan çalışmaları kolaylıkla ortaya çıkarabiliyoruz.

Yapımı sırasında gösterilen özene bağlı olarak doğru bir işçilik yapıldığı takdirde ancak uzun süreli kullanımlara uygun hale gelen laminant parke merdivenler için firmamızda bu alanda deneyimli personelimizle sizlere hizmet veriyoruz. Merdivenlerin basamaklarının düz olması, belirli bölgelerinin şişlik ya da çökük alanlar meydana getirmemesi, ilerleyen zamanlarda onarılmasını gerektirecek bölümlerinin ortaya çıkmaması için merdivenleri son derece dikkatli bir şekilde meydana getiriyoruz. En güncel haliyle merdivenlerin tasarım açısından sahip olduğu son noktayı yansıtacak malzemelere yer verirken sizlerin de hali hazırda son ortaya çıkmış olan laminant malzemeleriyle evinizin merdivenlerini kendinizin yaratmasına olanak tanıyoruz. Belirlemiş olduğumuz uygun fiyatlı malzeme fiyatları ve işçilik ücretlerimizle uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz merdivenleri proje aşamasında sizlere sunarak evinizde yapılacak olan çalışmadan haberdar olmanızı da sağlıyoruz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner