Laminant Süpürgelik

13

Süpürgelikler, yer döşemeleri ve kaplamalarında tamamlayıcı olarak kullanılan malzemelerdir. Yapıların taban kısımlarında kaplama ve döşemelerin sabit kalmasını, köşe kısımların korunmasını ve zeminin daha kolay temizlenmesini sağlamak üzere kullanılır. Bu faydalarının yanı sıra süpürgelikler dekorasyon amacı ile de tercih edilir. Laminant süpürgelik ve benzeri modeller farklı renk ve desen seçenekleri ile bulundukları ortamlara farklı bir hava katmak için kullanılır. Bu süpürgelik modelleri ahşap malzeme üzerine kâğıt benzeri malzemenin dijital olarak basılması şeklinde üretilir. Tasarım ve üretiminde süpürgelik seçenekleri mevcuttur. Bu seçeneklerin arasında en önemlisi renk seçenekleridir. Yer döşeme ve kaplamalarına uygun olacak şekilde açık ya da koyu renkler mevcuttur. Modern tasarımlara uygun olacak şekilde desenli modeller de seçilebilir.

Laminant Süpürgelik Fiyat ve Modelleri

Laminant süpürgelik modelleri için diğer bir seçenek ise modeller ile ilgilidir. Süpürgelik modelleri oluklu ya da düz olacak şekilde de tasarlanabilir. Mimari özelliklere ve tercihlere göre beğenilen model seçilebilir. Ayrıca kullanım şekline göre de geçmeli modeller de bulunuyor. Bu modellerin montajı diğerlerine göre farklılık gösterir. Kaliteli malzemeden üretilen ve dekorasyon anlamında uyumlu olan laminant süpürgelik çeşitleri uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilir. Süpürgelik modellerinden seçeceğiniz özel ürünler sayesinde hem yer kaplamalarınızı hem de duvar kenarlarınızı koruyabilirsiniz. Özel ahşap malzeme ile üretilen süpürgelikleriniz dekorasyonunuzu güzelleştirecek güzel bir seçenek olarak kullanılabilir.

Firma olarak İstanbul’da yer kaplamaları, süpürgelik ve merdiven tasarımı ve üretimi hizmeti veriyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi ile en kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlı olarak sizlerin karşısına çıkartıyoruz. Süpürgelik modellerinde dayanıklı ve kaliteli malzemeler seçilerek uzun süre sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz ürünler tasarlıyoruz. Proje aşamasından montaj aşamasına kadar her aşamada profesyonel çalışanlarımız ile en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için gayret ediyoruz. Farklı kalınlık ve renklerdeki süpürgelikler arasından ev ya da iş yerinize uygun olan modeli seçebilirsiniz. Seçtiğiniz modellerin üretim ve montajı çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile birlikte en güzel süpürgelik çeşitlerine kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler ile zorlanmadan kaliteli hizmet alırsınız.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner