Lamine Parke Merdivenler

17

İçlerinde katlar arasında geçişin sağlanması için merdiven bulunan evlerde merdiven tasarımlarının nasıl yapıldığı son derece önemlidir. Ev içinde belirli bir uyumu yakalamak üzere yapılan çalışmalarda kişilerin kendi zevklerini yansıtan ve evle de uyumlu olan bir merdiven malzemesine ya da modeline ulaşması oldukça zor oluyor. Bu noktada lamine parke merdivenler sayesinde istenilen sonuçları elde etmek kolaylıkla mümkün olabiliyor. Lamine parkelerin tıpkı zemin döşemelerinde olduğu gibi merdiven basamaklarında da kullanılması ile birlikte tamamı bir bütün halinde görünen zeminlerle ev içinde uyum yakalanabiliyor. Firmamız İstanbul merkezli olarak ortaya koyduğu çalışmaların tamamında kaliteli lamine kullanması sayesinde sayede görünüm açısından değil kullanım açısından da avantajlı bir kullanım sunuyor.

Evlerde lamine parke merdivenler kullanıldığında bunların tek faydası zeminlerle uyumlu ahşap renklere sahip olması ya da doğrudan aynı renklere sahip olması olmamaktadır. Bunun yanı sıra lamine parkelerin malzemelerinin kendisinin sahip olduğu özelliklerle de ortaya çıkarılması sağlanabilmektedir. Firma olarak son derece profesyonel bir şekilde hareket ederek bizlere ulaştığınızda sizlere lamine parkelerin avantajları konusunda da bilgiler verebiliyoruz. Tamamen modern anlayışlara uygun bir şekilde tasarlayabildiğimiz merdivenlerin bulunması sayesinde lamine parkelerin mimari açıdan sahip olduğu avantajları içinde barındıran merdivenlerin de ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Cilalı yapıdaki bu merdiven basamakları sayesinde son derece şık bir görüntü elde edilirken bu malzemenin kullanıldığı yerler itibarıyla da farklı özelliklere sahip olması sağlanabiliyor.

Genellikle müşterilerimizin evlerinde uyumlu bir görüntü yakalamak, merdivenlerin temizliğini kolaylıkla gerçekleştirmek gibi sebeplerle tercih ettiği lamine parke merdivenler aynı zamanda çizilme ve aşınmaya olduğu gibi suya karşı dayanıklılığı ile de son derece avantajlı olmaktadır. Özellikle bodrum katları, mutfak gibi yerlere açılan noktalardaki merdivenlerde nemli ortamın etkisiyle zaman içinde güncel durumunu kaybederek yıpranan ahşap merdivenlere kıyasla neme karşı dayanıklılığı ile uzun süreli bir kullanımı sağlamaktadır. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmanızı sağlamak üzere firma olarak uygun fiyatlı merdiven projelerini sizlere sunarak dilediğiniz yaşam alanına sahip olmanızı sağlıyoruz. Dilediğiniz takdirde kendi alanlarına özel proje desteğini bizden alıp tamamen kendi isteklerinizi ortaya koyan çalışmaları da ortaya çıkarabilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner