LED Aydınlatmalı Küpeşte Modelleri

8

İstanbul sınırlarında kaliteli ve modern merdiven sistemleri üretim ve montajının adresi olan firmamız müşteri talebi doğrultusunda geliştirmiş olduğu tasarımlar ile dikkat çekiyor. Bu bağlamda çok katlı mimari proje için vazgeçilmez bir yapı olan merdivenlerde farklı malzemeler ve tasarımlar ile göze hitap eden ve aynı zamanda işlevselliğin de üst noktalara taşındığı ürünler ortaya koyuyoruz. Merdiven tasarımlarında en dikkat çekici parçalardan birini küpeşteler oluşturuyor. Küpeşte farklılıklarının temelinde hangi malzemenin tercih edildiği büyük bir öneme sahip. Bu noktadan bakıldığında ahşap küpeştelerden söz edilebileceği gibi, paslanmaz malzeme kullanılarak üretilmiş olanlardan söz etmek de mümkün. Bununla birlikte aynı malzeme kullanılarak uygun fiyatlı ya da yüksek maliyetli ürünler tasarlamak mümkün olabileceği gibi, klasik modeller ya da güncel modeller üretmek de mümkün olabiliyor. Burada firmamızın profesyonel çalışma prensibinin modellerimize yansıdığını söylemeden geçmemek gerek.

Aynı malzeme ile tasarım farklılığı yaratabilmenin temelinde ilave özelliklerle küpeşteleri ve merdivenin diğer bölümlerini değiştirmek yatıyor. En fazla talep gören uygulamalar arasında ledli küpeşte modelleri yer alıyor. Ledli küpeşte çeşitleri gerek ahşap malzeme ile gerekse paslanmaz malzeme ile birlikte kullanılabiliyor olması sebebiyle ilgi görüyor. Ledli küpeşte modelleri ile mimari yapılara modernlik kazandırmak mümkün.

İstanbul Ledli Küpeşte Uygulaması Örnekleri

Küpeştelerde led uygulamaları arasında da farklılıklar söz konusu. Burada nasıl bir uygulama yapılacağına karar verirken müşterimizin taleplerini esas alıyoruz.  Dilerseniz belirli noktalara minik ledler yerleştiriyor dilerseniz de daha doğrusal bir yapıya sahip merdivenler için sürekliliği olan led uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Uygulamanın nasıl yapılacağına karar verilirken merdivenin yapısını ve küpeşte dışındaki malzemelerini de dikkate almakta yarar var. Zira merdiven birbirine bağımlı parçalardan oluşan bir bütün olarak değerlendirildiğinde estetik bir yapı elde etmek mümkün olabiliyor. Aksi halde uyumsuz parçaların birleşiminden ibaret bir merdiven yalnızca işlevsel bir yapı olarak kalıyor ve kullanım alanına estetik bir katkı sağlamaktan oldukça uzak oluyor. Bir başka husus ise malzeme kalitesinde ortaya çıkıyor. Malzemede yeterli kalite aranmadığında elde edilen ürünün dayanıklılığı ve ömrü sınırlı olabiliyor. Küpeşte modelleri için firmamızın kalite ve güvencesinden yararlanmanız uzun ömürlü bir merdivene sahip olmanıza olanak verecektir.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner