LED’li Süpürgelik Modelleri

38

Süpürgelikler, ev ya da iş yerleri gibi yerlerde duvar kenarlarını korumak ve yer kaplamalarının sabit kalmasını sağlamak üzere kullanılan malzemedir. Süpürgeliklerin tabana uygulanması sonrasında hem koruma özelliği hem de taban kısımlarının daha kolay temizlenme özelliği sağlanır. Özellikle köşe kısımlara denk gelen duvarların korunması noktasında etkili bir çözüm olarak görülür. Süpürgelikler genel olarak ahşap malzemeden üretilir. Led süpürgelikler ise ahşap malzemeler üzerine açılan kanalların içerisine yerleştirilen led aydınlatma sistemleri ile oluşturulur. Bu sistem sayesinde süpürgeliklere ve bulundukları ortama modern bir hava katmak mümkün olur. Mimari anlamda yapılan işlemlere bu şekilde küçük dokunuşlar sağlanarak ortamın daha farklı görünmesi sağlanabilir.

Led süpürgelikler içerisinde kullanılacak ışık rengi ve kullanım yerleri istenilen şekilde değiştirilebilir. Ev ya da iş yeri gibi yerler için kullanılacak led sistemlerinde renk seçenekleri geniştir. Kırmızı, mavi, sarı ve beyaz renk gibi renkler en yoğun olarak kullanılan renkler olmasının yanı sıra farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Led süpürgelikler kullanılarak güvenlik amaçlı yönlendirmeler de yapılabilir. Gece, karanlık alanlarda kullanılan aydınlatmalı süpürgelikler ile duvar yerleri gösterilmesi sayesinde güvenlik sağlanmış olur. Uygun şekilde uygulanan proje ile karanlık alanlar için sorun çıkmasının önüne geçilmiş olur. Modern ve teknolojik bir alt yapıya sahip olan led aydınlatma sistemi ısınma sorunu oluşturmadığı için ahşap malzemeler ile kullanımında sorun yaşanmaz. Güvenli bir şekilde yerleştirildiği süpürgelikler içerisinde rahat bir kullanım sağlar. Kaliteli malzemeler kullanılarak profesyonel montaj sayesinde hem süpürgelik hem de aydınlatma sistemi ihtiyacını karşılar.

LED Sistemli Süpürgelik Modelleri ve Uygulamaları

Firma olarak led sisteme sahip olan süpürgeliklerin üretim ve montajını gerçekleştiriyoruz. Süpürgelik modelleri arasından istediğinizi seçerek üretilmesini ve kullanmak istediğiniz yere montajının yapılmasını sağlıyoruz. İstanbul içerisinde yer döşemeleri ve merdiven sistemleri üzerine sahip olunan tecrübe ile en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sağlam ve uzun ömürlü süpürgelik modellerini uygun fiyatlı seçenekler ile satın alabilirsiniz. Süpürgelik modelleri ve led aydınlatma sistemi ile ilgili olarak güncel fiyat seçenekleri için bizi arayabilirsiniz. Sizin için standardın dışında, özel alanlar oluşturmak üzere hizmet veriyoruz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner