Masif Parke Merdivenler Modelleri

12

Masif parke merdivenler, sağlamlık, estetik ve uzun ömürlü kullanım istenildiği durumlar için öne çıkan modellerdir. Masif parke malzemeleri kalın, ahşap malzemelerden üretilir. Tamamı ağaç ya da ağaç üzerine kaplama şekilde üretilir. Bu modellerde kullanılan malzemelerin, kalın, kaliteli ve işlenebilir olması sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanımı mümkün olur. Kullanılan malzemenin tamamı ağaç olan modelleri sağlamlık bakımından öne çıkıyor.

Merdivenler için kullanılacak ağaç türlerine göre renkleri ve ağaç desenleri değişebilir. Ancak doğru şekilde işlenmiş ve monte edilmiş modeller yıllarca kullanılır. Üzerinde oluşması muhtemel çizik ya da zedelenmeler düzeltilerek tekrar tekrar kullanımı sağlanarak uzun süre sorunsuz olarak değerlendirilir. Sistre işlemi uygulanarak yüzeyi düzeltilen ve kusursuz hale getirilen malzeme tekrar cilalanarak ilk günkü görüntüsüne tekrar kavuşur. Masif parke merdivenler ahşap üzeri kaplama olacak şekilde de üretilebilir. Bu malzeme seçeneği modern renk ve desen seçenekleri sunarak daha geniş ürün seçeneği ile sağlar. Bu modeller diğerlerine göre daha az sistre işlemine tabi tutulabilir. Doğal ahşap görüntüsüne sahip olan bu merdiven türleri mimari ve estetik olarak diğer yer kaplamalarına uygun olması ile tercih edilir. Ağacın farklı dokusu ve güzel görüntüsü ile birlikte merdiven kaplamalarına ayrı bir hava katar. Özellikle masif yer kaplamalarına tam uyum sağlayabilmesi sayesinde görüntü olarak öne çıkan modellerdir. Uygulandığı ortamlara dekorasyon anlamında değer katan modeller sağlamlığı ile de kullanım rahatlığı sunar. Kirlenmesi, çizilmesi ve leke oluşması durumunda sistre uygulanarak tekrar eski haline getirilebilir.

İstanbul Masif Parke Merdiven Modelleri

Firma olarak sizlere masif parke merdivenler ile ilgili proje ve uygulama hizmeti sunuyoruz. Parke ve yer kaplamaları ile ilgili sahip olduğumuz tecrübe ile en kaliteli malzemeleri kullanarak profesyonel hizmet veriyoruz. İstanbul’da dubleks merdivenleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan firmamız kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri ile sizler için en ideal seçenek olarak sunuluyor. Güncel modeller ve tasarımlar ile sizler için en güzel hizmetleri kaliteli işçilik ile uyguluyoruz. Sağlamlık, kalite ve estetiği bir arada arıyorsanız doğru adrestesiniz. Klasik ve modern tasarımları bir arada bulabilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner