Masif Süpürgelik Modelleri

13

Ahşabın nemli halinin fırında kurutularak işleme hazır hale getirilmesi işlemi sonucu masif süpürgelik oluşturulur. Bunlar işlendikten sonra herhangi bir şekil bozuklukları oluşmaz. Oldukça sağlam bir özellik gösterirler. 5×5 boyutlarındaki doğal çam kerestelerin şekillendirilmesi ardından da işlenmesi ile oluşan ürünlerdir. Masif süpürgelikler özel bıçaklı makinelerin yardımıyla kullanıma hazır duruma getirilirler. Halı ve ahşap döşemelerinde oldukça tercih edilen ürünlerdir.

İnsanların kullanımına açık alanların daha konforlu ve dekoratif görünmesi için kullanılan masif süpürgeliklerle mümkündür. Bu yapı malzemeleri evlere, binalara, otellere ve iş yerlerine şıklık ve estetik katar. Çeşitli kalınlık ve ebatlar da üretimi vardır. Süpürgelikler sayesinde yapı kusurları kapatılır. Gelebilecek çizik, darbe ve çarpmalara karşı etkilerden koruma sağlanır. Boya ve badanalar zarar görmez. Süpürgelik modelleri sayısız renk alternatiflerine sahiptir.

Masif Süpürgelik Modelleri ile Zarif Yapılar

Masif süpürgelik evlerin daha modern ve zarif bir görünüm kazanmasını sağlar. İstanbul da hizmet veren firmamız şıklığı evinize taşır. Koridorlar, merdiven bitimi ve köşe kısımlara süpürgelik uygulaması yapar. Oldukça kaliteli şekilde üretilen masif süpürgelerimiz evinizin mimarisine uygun şekilde dizayn edilir.

Çok katlı binalar, konutlar, evler ve işyerlerinde masif süpürgelik kullanımı fazladır. Firmamızın üretimleri pürüzsüz ve parlaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdir de uzman ekibimiz evinize gelir. Ölçümler alınır. Hatasız bir şekilde uygulama yapılır. Firmamız randevulu olarak çalışır.

Günümüzde özellikle ahşap tabanlı olan masif süpürgelik kullanımı fazladır. Bunların doğal bir görüntüsü vardır. İstediğiniz renkler de üretim yapılır. Sonrada duvara monte edilir. Monte işleminden sonra mekanın havasında büyük değişikliler meydana gelir. Böylece mimari tasarımınızı canlı ve parlak tutabilirsiniz. Özellikle zıt renkleri tercih etmek modern bir görünüm sunar.

Firmamız oldukça uygun fiyatlı seçenekler sunar. Klasik tasarımlarla marjinal ve modern bir görünümüz arıyorsanız firmamızın kataloglarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca farklı tarzlar ve modeller arıyorsanız ulaşabileceğiniz de birçok seçenek vardır. Proje aşamasından bitimine kadar beğeninizi kazanacak üretimler çoktur. Zeminle birleşme noktasında duvarı koruyan süpürgelikler sayesinde binanın ömrü uzar. Ayrıca boya masrafı da azalır. Böylece her bakımdan rahat edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek daha net bilgiler edinebilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner