Ahşap Masifpan Merdiven Modelleri

7

Ahşap merdiven modelleri arasında masifpan merdivenler özel bir yer tutar. Masifpan, çıta halinde olan ahşap malzemelerin bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Tutkal ve yüksek basınç ile birleştirilen çıtalar sağlamlık noktasında diğer ürünler ile aynı özelliklere sahip olur. Merdiven sistemlerinde sağlamlık ve uzun ömür aranıyor ise bu malzemeler tercih edilebilir. Masifpan malzemeleri farklı ağaç türleri ile üretilebilir. Çam, kayın, meşe ve ladin gibi ağaçlar bu işlemler için daha uygun olması sebebi ile bu ağaçlardan üretilen çıtalar birleştirilerek plaka oluşturulur ve kaplama yapmak üzere değerlendirilir. Her ağaç türünün farklı renk tonu, görüntüsü ve dokusu sayesinde bu kaplama çeşitleri geniş bir kullanım alanı sunar.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan merdivenler bulundukları ortama farklı bir hava katar. Mimari anlamda iyi şekilde tasarlanmış olan merdiven sistemleri ile birlikte sağlamlık ve estetik sunar. Masifpan merdivenler için kullanılan malzemeler doğal ağaçtan üretildikleri için uzun süre kullanım sonrasında çıta aralarında açılma ve zedelenme görülebilir. Bu gibi durumlarda sistre işlemi uygulanarak yine ilk günkü haline kavuşması sağlanabilir. Aralardaki boşluklar kapatılarak uygulanan cila ile doğal ahşap görüntüsü tekrar oluşturulabilir. Kalın bir ahşap malzeme olması sayesinde birden çok sistre işlemi uygulanabilir. Bu kalın malzemeler sayesinde uzun süre sağlam olarak kalabilen malzemeler merdivenlerde güvenliğin sağlanmasında da katkı sağlar. Yer kaplamasına uygun renk ve desene sahip olan ağaç türünü seçerek dekorasyon anlamında uyumlu mekânlar oluşturmak mümkün olabilir.

İstanbul Ahşap Masifpan Merdiven Modelleri

Firma olarak yer kaplamaları ve merdiven sistemleri ile ilgili sahip olduğumuz tecrübe ile profesyonel hizmet sunuyoruz. İstanbul’da masifpan merdivenler ile ilgili olarak proje ve uygulama işlemi işlemleri için farklı çözümler ile sizlerleyiz. Klasik ya da modern alanlar oluşturmak için uygun uygulama seçeneklerimiz arasından beğendiğiniz malzemeler ile kaliteli işçiliği uygun fiyatlı olarak sizlere sunuyoruz. Dubleks ev ya da işyerlerinize güncel uygun fiyat seçenekleri ile merdiven ve yer kaplaması uygulaması yapılabilir. Uzun süre, sorunsuz şekilde kullanmak istediğiniz merdiven sistemleriniz için güvenilir işçilik, kaliteli malzeme ve sorunsuz uygulama hizmeti sunulur.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner