Modern Merdivenler – Modern Ahşap Merdivenler

7

Merdivenler, üst katlara veya yüksek alanlara çıkmak için kullanılan yapılardır. İşlevselliğinin yanı sıra güvenliği sağlamaları nedeniyle sağlam ve uzun ömürlü şekilde inşa edilmeleri gerekir. Bunun yanı sıra dubleks yapılarda ya da iç kesimlerde inşa edilen merdivenlerin dekorasyona olan katkısı sebebi ile malzeme ve tasarımların özel seçilmesi gerekir. Firma olarak modern merdivenler ve klasik sistemler üzerine yılların tecrübesi ile hizmet veriyoruz. Modern merdiven sistemleri çok farklı malzemeler kullanılarak inşa edilebilir. Merdiven sistemleri içerisinde doğal ağaç malzemeler en çok tercih edilen malzemelerdendir.

Güzel görüntüsü, farklı dokusu ve dekorasyon anlamında sağladıkları sebebi ile pek çok kişi kaliteli ahşap malzemelerden yapılan merdivenleri tercih eder. Ancak ahşap modeller klasik modeller olarak değerlendirilir. Modern merdivenler için çelik, alüminyum, cam ve benzeri malzemeler daha yoğun olarak kullanılır. Modern mimari özelliklere sahip olan yapılar için ahşabın ötesinde bu malzemeler kullanılarak özel merdiven sistemleri oluşturulabilir. Bu sistemler içerisinde alüminyum yoğun olarak değerlendirilir. Parlak olması ve paslanmaması sebebi ile alüminyum öne çıkar.

Modern Ahşap Merdiven Çeşitleri ve Uygulamaları

Çelik malzemelerin kolay işlenmesi ile birlikte ferforje ürünler ile de pek çok farklı model merdiven inşa edilebilir. Çeliğin dayanıklı olması hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda tercih edilmesini sağlar. Bu avantajlarının yanı sıra uygun fiyatlı seçenek arayanlar için ideal olarak görülebilir. Cam malzemeler, modern merdivenler inşa ederek özel bir tasarıma sahip olmak isteyenler için tavsiye edilebilecek malzemeler arasında yer alır. Camın ışığı geçirme özelliği ve güzel görüntüsü ile merdiven sistemlerinde güzel sonuçlar verdiği bilinir. Bu malzemelerin her biri tek başına değerlendirilebildiği gibi birlikte yapılan projelerde de kullanılabilir.

Firma olarak İstanbul’da klasik merdiven sistemlerinde olduğu kadar modern sistemlerde de farklı çözümler sunuyoruz. Modern tasarımları tercih edenler için profesyonel ekibimiz ile tasarım, üretim ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Evinizde ya da işyerinizde inşa ettirmek istediğiniz merdiven sistemleri için sizlere çok farklı modeller sunulur. Beğendiniz modeli sizin istediğiniz şekilde üretilerek tamamlanır. Birbirinden güzel modellerdeki merdiven sistemleri ile ilgili olarak güncel fiyat bilgisi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner