Teak Deck Döşeme Zemin Kaplama

13

Plajlarda, yazlıklarda, villalarda, havuz kenarlarında, bahçe kenarlarında, balkonlarda teraslarda kısacası aklınıza gelebilecek tüm ilgili alanlarda Teak Deck Döşeme tercih edilmektedir. Özellikle yazlıklarda ve havuz kenarlarında kullanımı daha da fazla yaygındır. Plajlarda da şezlongların konumlandırıldığı alanlardan soyunma kabinlerine kadar geniş bir alan Teak Deck döşemelerden yararlanılmaktadır. Hem estetik anlamda çok hoş ve güzel bir görünüm verirken hem de kullanışlılık açısından en uygun, dayanıklı ve kaliteli ürünler olmaktadırlar. Firmamız da bu noktada aklınızda proje olarak bulunan Teak Deck döşemeleri profesyonel bir şekilde gerçeğe dönüştürerek, sizlere en uygun fiyatlı modelleri sunmaktadır.

Modern görünümün simgesi haline gelen ve genellikle elit kesimlerde, mekânlarda tercih edilen Teak Deck Döşeme modelleri üretiminde kullanılan ağaç çeşidi dünyanın her yerinde değerini korumakta olan Teak ağacından başkası değildir. Bu ağaç dayanıklı oluşu ile adeta hava koşullarına meydan okumakta ve yağlı yapısı sayesinde yüksek dayanıklılık göstermektedir. Bu sebeple bu döşemeler yapılırken bu ağaç türünün kullanılması şarttır. Bizlerde bu alanda en güncel gelişmeleri yakından takip ediyor ve en uygun ürünleri kullanarak, en değerli yerlerden hammaddemizi sağlıyor, usta ellerde bu ürünü daha da değerlendiriyor ve en uygun yöntemler ile sizlere sunuyoruz.

Teak Deck ile Zemin Kaplama İşlemi

Mimari anlamda bulunduğu her yere zarafeti ve zenginliği getiren Teak Deck Döşeme modelleri birbirinden farklı renk seçenekleri ile özelikle dış mekân zeminleri için vazgeçilmez ürünler arasındadır. Özellikle sıcaklık bakımından fazla sıcak ve güneş gören alanlarda kullanılmasını nedeni ise nem ve sıcaklık farklılıklarına çok kolay bir şekilde uyum sağlaması ve dayanıklı ve sert yapısı sayesinde uzun yıllar aynı dayanıklılık ile kullanılabilmesidir. Aklınızda bulunan Teak Deck proje tasarımı için bizleri arayabilir ve mekânınız için en uygun rengi, modeli, ölçüleri ekiplerimize danışabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede uygulama yapılacak alana gelerek ölçümleri alacak ve sizlere model rengini de belirlettikten sonra en kısa süre içerisinde üretime başlayacaklardır. Sizlerde İstanbul ilinde bu döşemeleri en başarılı şekilde tasarlayacak ve imal edecek bir firma arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner