Tornalı Küpeşte

30

Ahşap oymaları ve işlemeleri her zaman görsel albenisi yüksek ve zengin olan modeller arasında yer almaktadır. Nerede kullanılacak olursa olsun, bir ahşabın oyulması ve motif verilmesi işlemlerinin dikkatli, profesyonel ve titiz bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle de birden fazla insana hitap edecek, toplu kullanım alanlarında tercih edilen bu özel motifler ve oymalı ahşapların kaliteli, güncel ve dayanıklı bilhassa olması çok önemlidir. Peki, evlerimizde, işyerlerimizde veya gittiğimiz herhangi bir restoran/kafede sizlerde hayatımızı kolaylaştıran merdivenlerin küpeştelerine dikkat ediyor musunuz? Bazı küpeşteler vardır ki dikkat etmeniz dahi gerekmez çünkü onları yapıları gereği sizi kendine çeker ve zengin, şık bir görünümü sizlere sunar. İşte o küpeşte modellerinden biri de tornalı küpeşte modelleridir.

Firma olarak usta eller tarafından ahşap küpeşteler titiz, becerikli, modern ve güncel modeller gereğince güzel bir şekilde oyulur ve işleme sanatı da üstüne katılarak şaheserler yaratılır. Biz yaptık diye demiyoruz ama ustalarımızın yetenekli ellerinden çıkan tüm tornalı küpeşte modelleri çok beğenilmiş her yerde büyük beğeni toplamıştır. Özellikle de İstanbul gibi kalabalık bir şehirde, farklılığını ortaya koymak, kendini göstermek isteyen her alanda bu modelleri kullanmış ve kullanış amacımıza da ulaşmış bulunmaktayız. Görünüşünün zenginliği kadar mimari açıdan da her ortama uyum saplansın diye çeşitlerimizi de zengin tutuyor ve sizlere geni bir ürün portföyü sunuyoruz. Bu sayede mekânınız için en uygun renkte ve işlemede modeli tercih edebiliyorsunuz.

Tornali Küpeşte Modelleri

Ekiplerimiz de bu noktada aklınız bir proje olan tasarımları gerçeğe dönüştürmek adına gece gündüz çalışıyor ve istediğiniz tornalı küpeşte modelini en kısa sürede ortaya koyuyorlar. Ekiplerimize bu noktada fikir danışabilir ve mekânınız için en uygun modeli onlara danışarak tercih edebilirsiniz. Ölçüm almaya gelen ekiplerimiz sizlere birden fazla küpeşte modeli gösterecek ve en uygun, en ideal en uygun fiyatlı modeli seçmeniz için ellerinden geleni yapacaklardır. Sizlerde bizlere ulaşmak için iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Tornalı küpeştelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için modellerimizi inceleyerek fikir edinebilir, model belirleyebilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner