Yandan Montajlı & Bağlamalı Küpeşte

10

Küpeşteler merdivenlerden insanların güvenli bir şekilde inip-çıkmasını sağlamak için tasarlanan korlukların üzerlerine oturtulan yerlerdir. Bu ürünler sayesinde merdiven kolay bir şekilde tutulabilir ve gerekli olunan güvenlik tedbiri de alınmış olunur. Küpeşte sistemlerinin merdiven çeşidine, ahşap-demir zemine, bulunulan alanın büyüklüğüne, merdivenin şeklinde göre birbirinden farklı oluşturulma biçimleri bulunmaktadır. Yandan montajlı küpeşte modelleri de bu sistemlerden biridir. Bu modelin genelle kullanım alanları çok dar merdivenler ile iki tarafı da boşlukta(açıkta) kalan merdiven modellerinde olmaktadır. Güvenlik ve estetik görünüm hem de merdivenin kullanışlılığı için bu modellerde bu yöntem gereklidir. Tabii ki kaliteli, profesyonel ellerce yapılması da şarttır. Bu nedenle ekiplerimiz bu yöntemi en iyi şekilde, merdivenin alanını kısıtlamayacak ve herhangi bir estetik bozukluğuna sebebiyet vermeyecek şekilde sağlarlar.

Yandan Montajlı & Bağlamalı Küpeşte Modelleri

Yandan montajlı küpeşte sistemlerinde, küpeşteler korkuluklar ile montajlandıktan sonra tüm olarak sistemin montajı ahşap veya beton omurga kısmına yapılmaktadır. Bu konuda önemli olan detay proje esnasında, ürünün en uygun olan noktalarının belirlenmesidir. Bu sayede sistemin hem eksiksiz bir şekilde işlenmesi hem de merdivenin de kullanımı açısından alan genişliği sağlanmış olunur. En modern modeller ve sistemler çerçevesinde tasarlanan bu model merdiveninizi kullanabilmeniz için sizlere daha fazla alan tanıyarak, hem ergonomiklik hem de fonksiyonellik anlamda kolaylık sunmaktadır.

En güncel yandan montajlı küpeşte modellerini takip eden firmamız, bu sayede İstanbul içinde en ideal, en zahmetsiz, en kısa süreli, en dayanıklı ve en uygun fiyatlı modelleri sizlere sunarlar. Zengin çeşitliliğimiz sayesinde her zevke hitap ederek, bu dar ve kullanımı zor merdivenlere göre birden fazla model üreterek hepsi için en uygun küpeşteler hazırlanır. Mimari anlamda dar olarak tasarlanmış olan bu merdivenlerin hem kullanım alanları genişletilirken hem de güvenliği ve dayanıklılığı da arttırılmaktadır. Aksi takdirde bu merdivenlerin yanlış bir sistem kullanılarak küpeşte uygulanması hem alan bakımından sizi dara sokacak hem de dayanıklılık bakımından uzun süreli olmayarak sizlere maddi anlamda zarar çıkartacaktır. Bu nedenle doğru sistem uygulamalarını tasarlayan ekibimizin yapmış olduğu çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Dubleks Merdiven Teklif Al Banner